Sport i biznes to dwa światy, które w dzisiejszych czasach wzajemnie się przenikają i żyją w swoistej symbiozie. Moda na zdrowy tryb życia, kształtowanie charakterów poprzez rywalizację sportową oraz dreszcz emocji to czynniki, które do niego przyciągają i budują jego magię.

Piłka nożna jest kwintesencją powyższego i najpopularniejszym sportem na świecie. Klub Sportowy „Stadion Śląski” ze swoimi tradycjami, osiągnięciami i perspektywami oraz siłą oddziaływania komunikacyjnego, przekazuje potencjalnym partnerom, narzędzie do budowania społecznie odpowiedzialnego wizerunku swojej firmy.

Proponujemy Państwu przystąpienie do inicjatywy wspierania młodych adeptów piłki nożnej, którzy na obiektach i pod okiem trenerów KS Stadionu Śląskiego, wykuwają swój hart ducha, mierzą się często ze słabościami swojego organizmu. Rodzina „zielonej eSki” to projekt kierowany do Państwa. Przedsiębiorców, którzy budują swój wizerunek jako odpowiedzialnych społecznie, umiejących się dzielić swoim sukcesem i wspierających czyste i ideowe inicjatywy.

W Państwa ręce oddajemy materiał który pozwoli poznać historię, sposób funkcjonowania a także nakreśli perspektywę i pomysł na rozwój organizacji na kolejne lata. Zapraszamy do lektury i wsparcia Klubu Sportowego „Stadion Śląski”.

Pobierz i zobacz folder promocyjny Klubu Sportowego Stadion Śląski

Pełna oferta partnersko-sponsorska będzie dostępna wkrótce. Wszystkich chętnych do współpracy już teraz prosimy o kontakt z naszym działem marketingu.

E-mail: marketing@ksstadion.com