Rocznik 2009: Dwumecz z Siemianowicami

Dwa spotkania z rówiesnikami z Siemianowic zagrali w weekend 12-latkowie Stadionu Śląskiego. Zespół z IV ligi okręgowej z rocznika 2009 pokonały na wyjeździe Jedność 6:2, zaś VI-ligowcy na swoim boisku ulegli APN-owi.

Spotkanie z Jednością zakończyło się przekonywującym sukcesem „Zielonych”. – Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla „Zielonych”. W drugiej połowie dołożyliśmy kolejne 3 bramki. Niestety w okolicach 40 minuty przydarzyły nam się dwa błędy indywidualne, po których w ciągu minuty przeciwnik zdobył dwa gole. Był to jednak niezły mecz w naszym wykonaniu. Znów lepszy pod względem gry od poprzedniego, choć dalej jest wiele rzeczy do poprawy – podkreśla trener Mariusz Adamczyk.

Zobacz protokół z meczu UKS Jedność Siemianowice Śl. – KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

Mimo porażki  z APN-em Siemianowice również po tym meczu szkoleniowiec „Zielonych” mógł być zadowolony z postawy podopiecznych.  Spotkanie bardzo wyrównane. Obie bramki padły w drugiej połowie. Pierwsza po naszym błędzie indywidualnym, druga w zamieszaniu pod polem karnym. Niestety szkoda wielu sytuacji bramkowych, które sobie stworzyliśmy. W pierwszej połowie obiliśmy zarówno poprzeczkę jak i słupek. Mimo wyniku jestem zadowolony z gry jaką zaprezentowali nasi zawodnicy – relacjonuje trener Mariusz Adamczyk.